انتشارات هدهد

hodhod publication

انتشارات هدهد

hodhod publication

انتشارات هدهد

محمد حسین صادقی
مدیر انتشارات هُدهُد ایران
**************
هدهد ، پیام آور عشق و فرزانگی
مشاوره ، ویرایش و چاپ کتاب
افست - دیجیتال
**************
Mohammad Hossein Sadeghi
Manager of Hodhod Publication
Hodhodzar@gmail.com
09176112253

یک آشغال نژادپرست و ضد اسلام به نام راسموس پالودان از دولت استکهلم اجازه یافته تا به قرآن در مقابل سفارت ترکیه در پایتخت سوئد اهانت کند .... و کرد.

نخست وزیر سوئد امروز (یکشنبه) هتک حرمت قرآن در مقابل سفارت ترکیه در استکهلم را به عنوان یک اقدام "بی‌احترامی" محکوم کرد اما اظهار داشت که این اقدام ناقض قانون "نیست."

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، روز شنبه راسموس پالودان، رهبر حزب راست افراطی "استرام کرس" یک نسخه از قرآن را در مقابل سفارت ترکیه در استکهلم آتش زد، آن هم پس از آنکه مجوز انجام این کار موهن را از مقام‌های سوئدی گرفت.

وزارت خارجه ترکیه با محکوم کردن این اقدام، آن را "حمله‌ای پست" علیه این کتاب مقدس و نمونه‌ای دیگر از سطح هشدارآمیز اسلام هراسی، نژادپرستی و تبعیض نژادی در اروپا دانست.

در این میان، اولف کریسترسون، نخست وزیر سوئد در توئیتی نوشت: آزادی بیان بخش اصلی دموکراسی است. اما آنچه که قانونی است، لزوما مناسب نیست.

وی ادامه داد: سوزاندن کتاب‌هایی که برای بسیاری مقدس هستند، اقدامی عمیقا از روی بی احترامی است. من همدردی خود را با تمام مسلمانان بابت آنچه در استکهلم رخ داد، ابراز می‌کنم.

در پی این اقدام موهن بسیاری از کشورهای اسلامی به آن واکنش نشان دادند و آن را محکوم کردند ولی محکوم کردن بیهوده است، مسلمین باید متحد شوند و شکابت کنند، در این رابطه هم سوئد را تحریم کنند، مشکل این است که اختلاف در جهان اسلام همیشه به سود دشمنان بوده و هست.

یا علی

۰۱/۱۱/۰۳
انتشارات هدهد - Hodhod publication

ارسال نظر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.