انتشارات هدهد

hodhod publication

انتشارات هدهد

hodhod publication

انتشارات هدهد

بسم الله الرحمن الرحیم
«لَهُمُ البُشری فِی الحَیوٰةِ الدُنیا و فی الاخره، لا تبدیلَ لِکلماتِ الله ، ذالک هُوَ الفُوْزُ العَظیم» (یونس 64) آنها را پیوسته بشارت است هم در حیات دنیا (به مکاشفات در عالم خواب) و هم در آخرت (به نعمتهای بهشت). سخنان خدا را تغییر و تبدیلی نیست، این است فیروزی بزرگ.
=========================
اللّهُمَّ صَلِّ عَلی سَیِّدِنا مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، مَا اخْتَلَفَ الْمَلَوانِ وَ تَعاقَبَ الْعَصْرانِ وَ کَرَّ الْجَدیدانِ وَ اسْتَــقْــبَلَ الْفَرْقَدانِ وَ بَلِّغْ روحَهُ وَاَرْواحَ اَهْلِبَــیْـتِهِ مِنَّا التَّحِیَّةَ وَالسَّلامِ.
بار خدایا بر آقای ما حضرت محّمد و آلش درود فرست به عدد اختلاف رنگها و به عدد سپیده صبحها و زردی غروبهایی که آمده و خواهد آمد و به عدد تکرار شب و روز و به تعداد ستاره هایی که طلوع می کنند و به محضر روح پیامبر اکرم و ارواح طیبّه اهل بیت او از طرف ما درود و سلام برسان.
========================
ارادتمند و ملتمس دعا : غلام غلامان اهلبیت
محمد حسین صادقی - مدیر انتشارات هدهد
شماره مجوز از وزارت ارشاد : ۹۹۹
مذهبی، آموزشی، هنر و ادبیات
09176112253
*************
هدهد ، پیام آور عشق و فرزانگی
مشاوره ، ویرایش و چاپ کتاب
افست - دیجیتال
**************
Mohammad Hossein Sadeghi
Manager of Hodhod Publication
Hodhodzar@gmail.com
00989176112253

۲۹ مطلب در آبان ۱۴۰۱ ثبت شده است

هوالجمیل  

با سلام و عرض ادب

علیرغم تمام مشکلات و نابسامانیها، ایران ۲ - انگلیس ۶

با لطف خدا و دعای ملت دو گل نصیب طارمی و ایران عزیز شد

تقدیم به شهدای شاهچراغ، همانگونه که مادر گرامی طارمی گفته بود.... گلها نوش جان امت داغدیده ایران

به کوری چشم ابوالاشرار = بن سلمان لعین و کثیف و توله های اغتشاشگر و وطن فروش و تروریستش...

درود بر تیم ملی پر افتخار ایران اسلامی

یا علی مدد

۳۰ آبان ۰۱ ، ۱۹:۰۳
انتشارات هدهد - Hodhod publication

هوالجمیل / تمامی رؤسای جمهور آمریکا، از جیمی کارتر تا بایدن در یک نقطه با [‌امام‌] خمینی اشتراک نظر دارند و آن این که: «آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند».

حسین شریعتمداری طی یادداشتی در روزنامه کیهان نوشت:

۲۹ آبان ۰۱ ، ۱۲:۵۱
انتشارات هدهد - Hodhod publication
هوالجمیل / اتفاقات ماه‌های گذشته در کشور از یک طراحی رسانه‌ای چندلایه و فرابخشی پرده برداشت. این طراحی که بخش‌هایی از آن توسط اندیشکده‌ها و رسانه‌های خارجی نیز افشا شد، توانست برخی رکورد‌های جهانی را جابه‌جا کند و شدت و عمق «عملیات تأثیر» که اجرا شده است را به اثبات برساند.
۲۷ آبان ۰۱ ، ۲۳:۰۶
انتشارات هدهد - Hodhod publication

هوالجمیل/ ان لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

خوشا آنان که با عزت ز گیتی - بساط خویش برچیدند و رفتند

 ز کالاهای این آشفته بازار -  محبت را پسندیدند و رفتند.

هر آن چه که خداوند بزرگ مقدر می‌فرماید، هیچ بنده‌ای را توان تغییر آن نیست و بر آن چه که حکمت متعالیه‌اش تعلق می‌گیرد، هیچ کس را جرأت تعبیر و تعدیل نمی‌باشد لذا بر آن چه که می‌دهد شاکریم و بر نداده‌هایش صبر می‌کنیم...

بدینوسیله از شما اقوام و دوستان و همسایه ها، ایثارگران، جانبازان، آزادگان، همرزمان و یادگاران دفاع مقدس، خانواده های معظم شهدا، دانشگاهیان، مسئولین محترم استان و شهرستان و شهر زرقان، همکاران اداری، آموزشی، قضائی، نظامی و انتظامی، جامعه روحانیت، دانشجویان و دانش آموزان، همشهریان قدردان و حق شناس زرقان و روستاها، شوراها و تعاونی ها، پایگاههای مقاومت و اصحاب مساجد و تکایا و هیئات مذهبی که در مراسم مرحوم مغفور شادروان، ذاکر و خادم اهلبیت، کاسب نمونه و با تقوا حاج آقا کوچک صادقی، پدر بزرگوار سردار شهید ابوالفضل صادقی، همگام و التیام بخش مصائب ما بودید صمیمانه سپاسگزاریم و الطاف شما عزیزان را با شایسته‌ترین و عالی‌ترین عبارات و سخنان به هر زبان و هر لهجه می‌ستاییم، چه عزیزانی که در مراسم شرکت کردند و یا با بنر و گل خاطر سوگوارمان را تسلی بخشیدند و چه خواهران و برادرانی که تلفنی و در گروههای مجازی و سایتها و جراید گرد غم از چهره غمگین ما زدوند.

به هر حال، قادر به جبران الطاف شما عزیزان نیستیم، پس دست به دامان ذات کبریایی دراز می‌کنیم و از درگاهش استدعا داریم پاسخگوی این همه لطف از روی عنایت و فضل خویش باشد. همچنین، برای همگان از خداوند رحمان، سعادت و سلامت و خوشبختی و عاقبت بخیری و حضور در دولت نورانی امام زمان (عج) را در عصر ظهور مسئلت می‌نماییم.

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته، ۲۷ آبان ۱۴۰۱

خانواده های صادقی، قائدشرفی، چالمه، کشتکار، نیکو، باقری، حکیمی، گلصفتان، خدامی، کاویانی، نصیری، اسلامی نژاد، خواجه عبدالهی، خواجه، رنجبر، احمدی، خالص حقیقی، حمزوی، صالحی، زارع، زراعتکار، رزاقی

۲۷ آبان ۰۱ ، ۲۰:۴۷
انتشارات هدهد - Hodhod publication

هوالجمیل/ به نقل از سایت فارس نیوز

پروژه‌ آشوب از روز ۲۸ شهریور آغاز و کمتر از 2 ماه به تروریسم عریان بدل شد. جنایاتی نظیر زنده سوزی، بریدن گلو، شکنجه خیابانی، زجرکشی، هتک حرمت و ... امری نیست که شهروند عادی و حتی معترض به اوضاع معیشتی بتواند مرتکب آن شود.

۲۷ آبان ۰۱ ، ۱۴:۱۵
انتشارات هدهد - Hodhod publication

آقایان شورای عالی امنیت ملی!

تعدادقتل عام ها و شهدا به چند نفر باید برسد تا باور کنید کشور مورد هجوم دشمنان قرارگرفته و ما در وضعیت «جنگی» قرار داریم؟؟

▪️بیش از ۵٠ روز از شهادت فرزندان مظلوم این ملت بدست گرگهای دست پرورده سعودی اینترنشنال می گذرد و هنوز عدلیه در پیچ و خم فرجام خواهی از احکام بدوی قصاص و اعدام سرانگشتان و ستون پنجم دشمن است و تا زمان اجرای این احکام( البته اگر نقض نشوند!!) تعداد شهدای مدافع امنیت دو برابر خواهد شد!

▪️روند فعلی مجازات آشوبگران جنایتکار نه تنها بازدارنده نیست که مشوق بقیه اوباش و اشرار برای پیوستن به صف جنایتکاران و قاتلان است.

▪️دولت هنوز برای رفع کامل شر بازوهای اجرایی دشمن در جنگ کنونی علیه امنیت ج. ا. ا (اینستاگرام، تلگرام و توئیتر) شک و تردید دارد و 

  رئیس مجلس هم بی خبر از جنایات دشمن در دو ماه اخیر، و کما فی السابق پیگیر رفع فیلتر از بازوهای عملیاتی دشمن است! 

بازوهایی که به خون شهدای مظلوم این ایام رنگین شده است! 

▪️شاید اگر فرزندان و عزیزان اعضای محترم شورا به خیل شهدا و مجروحان این ایام پیوسته بودند ماجرا متفاوت می شد.....

▪️آقایان!

دشمنان اسلام و انقلاب جنگی جدی علیه امنیت نظام را آغاز کرده و مشغول پیشروی مداوم اند چون شما هنوز وقوع جنگ را باور نکرده اید!

جنگ در قرن ٢١ یعنی همین تهاجمی که طی دو ماه اخیر درگیر آنیم!

نکند شما هنوز در قرن پیش مانده اید و منتظر جنگی مانند تهاجم بعث صدامی به کشورید؟

❇️ سرداران عزیز! 

لطفا به جای وعده انتقام ،«خبر انتقام بازدارنده» به مردم بدهید. انتقامی که دشمن را از تحمیل  «جنگ ترکیبی قرن جدید» به ایران اسلامی پشیمان کند و امنیت را به کشور بازگرداند. 

نویسنده؟؟ به نقل از یک پیام در ایتا...

۲۶ آبان ۰۱ ، ۰۲:۴۳
انتشارات هدهد - Hodhod publication

هوالجمیل / هنوز عده ای از مسئولین و مردم کاربری توئیتر را باعث پرستیژ و فضیلت خود می دانند و به توئیت هایشان پز می دهند در حالیکه برای عموم مردم فیلتر است و باید از وی پی ان یا فیل تر شکن استفاده کنند که معضل رایج است و باید از مصادیق جرم تلقی شود.

متاسفانه دروغ پراکنی و اغتشاشات شده کار و کاسبی عده ای وطن فروش که دنبال تجزیه ایران هستند و جوانان مردم را فریب می دهند و به همین خاطر دنبال رفع فیلترینگ هستند، آن وقت بعضی از بیشعورهای خودمان هم از تریبونهای رسمی از آنها دفاع می کنند به بهانه دفاع از کسب و کارهای اینترنتی..

نفرین بر نمایندگان و مسئولینی که از توییتر استفاده می کنند با این توجیه که میخواهند پیام به جهان بدهند، انگار راه دیگری نیست، بروید از کره شمالی یاد بگیرید، یا بهتر بگویم: درد و بلای یاران «کیم جونگ اون» خداناباور بخورد توی سر شما نا اهلان و نامحرمان انقلاب خمینی... آمین 

به قول سردار نقدی اختیارمان را دادیم دست چند پیام رسان دشمن حالا باید تاوان پس بدهیم....

۲۵ آبان ۰۱ ، ۱۶:۵۸
انتشارات هدهد - Hodhod publication

هوالجمیل/ مضحکه  اعتصاب.... با تهدید و فحش و بی بندو باری

اعتصاب باید آگاهانه و با دل و جان باشد نه با زور و تهدید و فحاشی نفرین به  آل سعود و نوکران داخلی و خارجی اش، مخصوصاً اصلاح طلبها که بازیچه دست دشمنان بوده و هستند....


۲۵ آبان ۰۱ ، ۱۴:۲۵
انتشارات هدهد - Hodhod publication

هوالجمیل/ اتحادیه اروپا و انگلیس روز دوشنبه تحریم‌های جدیدی را علیه ۲۹ شخصیت و ۳ سازمان ایرانی به بهانه مسائل حقوق بشری و مرتبط با آنچه به‌کارگیری خشونت علیه معترضان در ایران نامیدند، وضع کردند.

۲۳ آبان ۰۱ ، ۱۹:۴۳
انتشارات هدهد - Hodhod publication

۲۲ آبان ۰۱ ، ۲۱:۴۵
انتشارات هدهد - Hodhod publication