انتشارات هدهد

hodhod publication

انتشارات هدهد

hodhod publication

انتشارات هدهد

محمد حسین صادقی
مدیر انتشارات هُدهُد ایران
**************
هدهد ، پیام آور عشق و فرزانگی
مشاوره ، ویرایش و چاپ کتاب
افست - دیجیتال
**************
Mohammad Hossein Sadeghi
Manager of Hodhod Publication
Hodhodzar@gmail.com
09176112253

هوالجمیل / به نقل از خبرگزاری فارس : رسانه‌های معاند و از جمله بی بی سی فارسی، اینترنشنال سعودی، صدای آمریکا، رادیو فردا و...برای فعالیت در داخل ایران با محدودیت مواجه هستند. یکی از این محدودیت‌ها، ارتباط گیری با سوژه‌های موردنظر در داخل کشور و انجام مصاحبه با آن‌ها است.

انجام این مصاحبه‌ها، هم برای رسانه‌های معاند در خارج از کشور سخت است و هم سوژه‌ها در داخل کشور، به دلیل تبعات آن، ممکن است از مصاحبه با رسانه‌های معاند امتناع کنند.

بر همین اساس از مدت‌ها قبل و به ویژه در جریان آشوب‌های اخیر، ما شاهد نوعی عملیات رسانه‌ای هستیم که قابل تأمل و البته از سوی مراجع ذیربط قابل پیگیری و بررسی است.

در این عملیات رسانه‌ای، برخی از رسانه‌های منتسب به جریان اصلاح طلب با ادبیاتی مشابه رسانه‌های معاند با سوژه‌های مورد علاقه آن رسانه‌ها مصاحبه می‌کنند. در پایان، خروجی کار به صورتی است که اگر تابلوی رسانه تولیدکننده مصاحبه را برداریم و اسم بی بی سی فارسی یا اینترنشنال سعودی را بگذاریم، مخاطب متوجه آن نمی‌شود و این به دلیل ادبیات یکسان در تولید این مصاحبه است.

ادامه در سایت خبرگزاری فارس....

۰۱/۱۰/۰۳
انتشارات هدهد - Hodhod publication

ارسال نظر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.